voxengo span


شرکت Voxengo یکی از بهترین ها در زمینه ی ساخت پلاگینهای آنالیز کننده است.اکثر کسانی که به طور  حرفه ای کار میکنند میگویند که آنالیزورهای Voxengo قابل اعتمادترین آنالیزورها هستند.Voxengo پلاگینهای مختلفی با قیمتهای مختلف ارائه میکند اما Span را به طور رایگان در اختیار همه قرار داده است تا بتوانند طیف فرکانسهای آهنگ خود را به طور دقیق بررسی کنند.برای دانلود و مشاهده ی معرفی این پلاگین به ادامه ی مطلب بروید.

این پلاگین قابلیت های مختلفی برای نمایش دادن فرکانس ها دارد.بازه ی تشخیص فرکانسی در این پلاگین بین ۰ تا ۹۶۰۰۰ هرتز میباشد!!! هرچند که عملا برای کسی قابل استفاده نیست اما قابلیت جالبی است که اکثر آنالیز کننده ها ندارند.همچنین میتوانید ارتفاع قسمت عمودی نمودار را به راحتی کاهش یا افزایش دهید. تعداد قسمتها یا در واقع بلوک هایی که فرکانسها را به نمایش میگذارند نیز قابل تغییر است.بازه ی این تغییر بین ۶۴ تا ۶۵۵۳۶ قابل تغییر است اما با توجه به توانایی سیستم شما هرچه بخواهید قسمت های بیشتری نمایش داده شود فشار بیشتری به سیستم شما وارد میشود.به طور پیش فرض بر روی ۲۰۴۸ قرار دارد.همه ی این ویژگیها در Edit وجود دارند.


v span


در سمت راست این پلاگین یک Meter برای نمایش میزان صدا وجود دارد که دارای ۱۰ حالت مختلف است و به طور پیش فرض صداهایی بین ۶۰- تا ۶ دسی بل را نمایش میدهد.در کنار آن هم یک Correlation meter وجود دارد که اختلاف فاز صدای باندهای چپ و راست را نشان میدهد.

با نگه داشتن موس روی هر قسمت در سمت چپ و بالای نمودار عدد فرکانسی که روی آن قرار دارید نمایش داده میشود و با کلیک راست بر روی همان نقطه ای که قرار دارید میتوانید آن عدد را کپی کرده و در پلاگین های دیگر استفاده کنید.با کلیک کردن بر روی Hold،نمایش فرکانس ها در اصطلاح فریز میشود و ثابت میماند و شما میتوانید آنها را بررسی کنید.در پایین پلاگین هم میتوانید Peak،RMS،Clipping و Max Crest Factor را مشاهده کنید.

این پلاگین رایگان است و میتوانید از طریق لینک زیر وارد صفحه ی دانلود این پلاگین در سایت شرکت سازنده شوید و متناسب با سیستم عامل خود آخرین نسخه ی این پلاگین را برای مک یا ویندوز دانلود کنید.حجم آن برای مک ۱۸ مگابایت و برای ویندوز ۶ مگابایت است و به راحتی میتوانید دانلود و نصب کنید.

صفحه ی دانلود 

 

توضیحات


  • نویسنده : شهاب خرم آبادی
  • منبع: ترانه ساز
  • پسورد: taranesaz.com (با حروف کوچک تایپ شود)

دانلود


لینک های دانلود مخصوص کاربران ویژه با سطح اشتراک نقره ای و طلایی می باشد .