sonic


ورژن جدید وی اس تی kick ،رویای علاقمندان به ساخت کیک را میسر کرده است.سینتی سایزر درام با امکاناتی پیشرفته که در عین حال،کار با آنها بسیار ساده است.دریافت چندین جایزه ی مختلف در سال ۲۰۱۶ بخاطر امکاناتی که در این وی اس تی کم حجم گنجانده شده است.شرکت سونیک آکادمی ثابت کرد که فقط حجم بالا نشان دهنده ی کیفیت نیست و این را با طراحی منحصر به فرد خود در کیک ۲ نشان داد.ساخت منحنی نموداری برای کیک،شکل دادن،بریدن و در کل اعمال آنچه که در ذهن دارید با این پلاگین امکان پذیر است.دیگر نیازی به استفاده از کیک های سمپل شده و بی کیفیت نیست.با این پلاگین میتوانید کیکهایی تیون شده متناسب با نیاز خود بسازید.در ادامه با ما همراه باشید.


click

سه فضای کاملا اختصاصی کلیک (Click) برای شما:

این ۳ قسمت امکانات جالبی در اختیار شما قرار میدهند.اولین گزینه مربوط به پیچ (Pitch) است.شما میتوانید پیچ کیک را متناسب با  آهنگ خود تنظیم کنید و پیچ آن را تغییر دهید.دومین گزینه طول (Length) کیک شماست که میشود با این گزینه به راحتی آن را کنترل کرد.پس از به گزینه ی Start میرسیم که زمان شروع کیک را تنظیم و تعیین میکند و گزینه ی چهارم که بسیار با اهمیت است Low/High pass filters میباشد که برای فیلتر کردن فرکانس های بالا(High) و پایین(Low) به کمک شما می آید و میتوانید به اندازه ی که مد نظر شماست آن ها را فیلتر کنید.

ویژگی Drag & Drop:

یک ویزگی بسیار بسیار مهم برای پلاگین های امروزی داشتن امکان Drag & Drop است.بنابراین شما میتوانید هر کیک را بیرون از نرم افزار کلیک کنید،بکشید و وارد پلاگین کنید و پس از آن شروع به ویرایش آن کنید.

مرورگر سمپل:

با استفاده از این جستجو کننده میتوانید سمپل های خود را از فولدرها و درایوهای مختلف وارد پلاگین کنید و سمپل های مورد علاقه ی خود را همیشه در دسترس قرار دهید.


presets

داشتن پریست های متنوع:

کیک ۲،شامل ۲۳۰ پریست مختلف و فاکتوری کیک شامل Analog / Bass / Drum & Bass / House / Live / Percussion / Pop / Progressive House / Psy Trance / Snares / Techno / Toms / Trance / Trap میباشد.وسعت پریست های این وی اس تی بی نظیر است.


sub

کنترل کننده ای با نام SUB:

در این قسمت با امکاناتی که فراهم شده میتوانید موج کیک خود را تغییر دهید و آن را متناسب با هارمونی و پیچ آهنگ خود تغییر دهید.همچنین با این کنترل کننده میتوانید عمق و در اصطلاح شخصیت بیشتری را به کیک خود بدهید.


dist

الگوریتم های Tube ، Clip و Wave برای ایجاد دیستورشن:

این سه آنالوگ دیستورشنی بسیار با کیفیت بر روی کیک شما ایجاد میکنند و هر کدام از این ۳ الگوریتم دارای آنالوگ های Low/High pass filter و Mix برای تنظیمات دلخواه شما است که میتوانند گرمای بیشتر و یا سختی بیشتری به نمونه ی شما بدهد. و در آخر آنالوگ Drive برای افزایش مقدار دیستورشن میتواند حجم بیشتری از دیستورشن را برای شما فراهم کند.


exp

خروجی سریع:

اگر میخواهید از کیک خود در برنامه ای دیگر استفاده کنید در این تب به سرعت میتوانید از آن اکسپورت بگیرید.از امکانات جالب این قسمت تنظیم نُت مورد نظر و Velocity دلخواه میباشد.


eq

اکولایزر:

داشتن اکولایزری کاملا گرافیکی به همراه ۴ باند کمک زیادی به شما میکند تا بتوانید فرکانس های مورد علاقه ی خود را افزایش یا فرکانس های مزاحم را کم کنید و یا حذف کنید همچنین یک تب برای دسترسی و تغییر سریع ۴ باند اکولایزر در اختیار شما قرار داه شده است.


bez

منحنی Bezier با کیفیت بالا:

با استفاده از این منحنی میتوانید نقطه به نقطه قسمت های مختلف موج کیک خود را تغییر دهید.شما همچنین می توانید طول و پیچ کلی صدا را با استفاده از کنترل های مربوطه بر روی پد X-Y تنظیم کنید.


comp

کمپرسور و لیمیتر:

با افزودن این دو گزینه یعنی لیمیتر و کمپرسور،این وی اس تی تبدیل به یکی از کامل ترین وی اس تی ها در زمینه ی کیک میشود و نیاز شما را برای اضافه کردن این دو برای میکس برطرف میکند.

دانلود وی اس تی KICK 2 از سایت ترانه ساز

توضیحات


  • نویسنده : شهاب خرم آبادی
  • منبع: ترانه ساز
  • پسورد: taranesaz.com (با حروف کوچک تایپ شود)

دانلود


لینک های دانلود مخصوص کاربران ویژه با سطح اشتراک نقره ای و طلایی می باشد .