وی اس تی Scaler از شرکت Plugin Boutique یک ابزار حرفه ای و شگفت انگیز برای ساخت آکورد به آسانی می باشد . با توجه به تشخیص نت ، انتخاب مقیاس و پیشنهادات آکورد ، Scaler یک جعبه ابزار جامع اما آسان برای استفاده است که به هرکسی کمک میکند که موسیقی خود را بهتر کند . Scaler با اولین شروع به کار خود می تواند کلید و مقیاسی که در آن هستید تعیین کند و آکورد هایی را که با موسیقی شما مطابقت دارند به شما پیشنهاد دهد . علاوه بر آن وی اس تی Scaler با ارائه مجموعه ای از آکورد های از پیش ساخته شده با بانک مرکزی تشکیل شده از ۱۷۲۸ مقیاس و حالت در سبک های مختلف می تواند بسیار الهام بخش باشد و در پیشرفت پروژه شما تاثیر زیادی داشته باشد . همانطور که گفته شد کار با Scaler آسان است ! برای شروع یک نت را اجرا کنید ، در محیط کاربری به سرعت آکورد های آماده ای با فرمت MIDI ایجاد می شود و شما می توانید با استفاده از تکنیک Drag and Drop آکورد ها را کشیده و برای هر یک از وی اس تی های مورد نظر خود استفاده کنید . Scaler وی اس تی با بانک صدا نیست بلکه ابزاری برای ساخت آکورد و استفاده از آنها در وی اس تی های دیگر می باشد . Scaler تنها دارای ۲ صدای ساده پیانو و گیتار برای شنیدن آکورد های ساخته شده می باشد . در ادامه مطلب همراه سایت ترانه ساز باشید .نکته :

در بعضی از نرم افزار های میزبان Drag and Drop برای این ابزار عمل نمی کند و برای استفاده از آنها ابتدا باید آکورد ها را در دسکتاپ ذخیره کرده و سپس در نرم افزار آهنگسازی خود استفاده کنید .

لیست نرم افزار های میزبان و عملکرد Scaler :

 

FL Studio 12 – OK
Cubase 9.5 – No Progression Drag and Drop (Workaround: Drag MIDI to desktop then from desktop to track)
ProTools 12.8 – OK
Studio One 3 – No Progression Drag and Drop (Workaround: Drag MIDI to desktop then from desktop to track)
Ableton Live 9 – OK
Maschine 2 – OK – No MIDI routing
Reason – OK – No MIDI routing


 

New Features in Version 1.2

•Humanise Velocities: the velocity of each note within chords is randomised to provide a more natural playing style.
•MIDI Export Length: select length of MIDI notes for export and drag and drop.
•Improved Progression Builder: Now handles up to 16 chords & chord progression is now played at DAW tempo.
•۲۱ New ChordSets: Classical (8), K-Pop / J-Pop (6), Neo Soul (6)
•۱۱ New Scales: Lydian augmented scale, Acoustic scale, Major locrian scale, Ukrainian dorian scale, Hungarian gipsy scale, Melodic minor scale (asc), Half-diminished scale, Phrygian dominant scale, Persian scale, Neapolitan major scale, Neapolitan minor scale


توضیحات


  • حجم فایل : 40 مگابایت
  • سیستم عامل : مک
  • منبع: ترانه ساز
  • پسورد: taranesaz.com (با حروف کوچک تایپ شود)

برای دانلود وارد حساب کاربری شده و اگر اشتراک فعال ندارید از اینجا خریداری کنید .