دارای ۵% قابلیت ریکاوری

FL Studio Producer Edition v12.5.0.59 مخفف (Fruity Loops Studio) یک ایستگاه کارى و کامپیوترى صوت دیجیتال (Digital Audio Workstation) مى‌باشد که توسط Didier Dambri، مؤسس شرکت نرم‌افزارى Image-Line ساخته شده است و از آن براى ساخت موسیقى‌هاى ریتمیک و بر پایه‌ى الگو (Pattern-Based) استفاده مى‌شود. عواملى مانند محیط کاربرپسندانه‌ى FL Studio، امکان ساخت سبک‌هاى مختلف موسیقى (Hip-Hop، Electronica، Techno و …) و عدم نیاز به دانش خاصى در زمینه موسیقى، سبب شده‌اند که این نرم‌افزار در میان دوستداران موسیقى دیجیتال شناخته شده باشد و کاربران تازه‌کار و حرفه‌اى را به سمت خود جذب کند.


توضیحات


  • حجم فایل : 712 مگابایت
  • سیستم عامل : ویندوز
  • منبع: ترانه ساز
  • پسورد: taranesaz.com (با حروف کوچک تایپ شود)

آموزش نصب


1 - نرم افزار را نصب کنید .
2 - فایل R2R_IS_AGAINST_BUSINESS_WAREZ را اجرا کنید .
3 - فایل ImageLine_RSA2048_Keygen را اجرا کنید .
4 - بر روی گزینه patch کلیک کنید .
5 - بر روی گزینه Register کلیک کنید .
6 - از نسخه بدون محدودیت اف ال استودیو لذت ببرید .
نکته ها :
- به تازگی وب سایتی با استفاده از نام R2R اقدام به سوء استفاده از شهرت این تیم کرده است .
- برای جلوگیری از فعالیت این وب سایت قبل از اجرای فایل KEYGEN باید هاست 127.0.0.1www.r2rdownload.com را در سیستم خود بلوک کنید . در غیر این صورت فایل KEYGEN اجرا نخواهد شد .
- با انجام مرحله 2 در آموزش نصب این هاست بلوک می شود اما در صورتی که انجام نشد باید با استفاده از آموزش لینک زیر اینکار را به صورت دستی انجام دهید :
مسدود کردن دسترسی به سایت ها در ویندوز
- در ویندوز های 10 برای اجرای فایل KEYGEN باید WINDOWS DEFENDER را غیر فعال کنید ، در غیر این صورت فایل KEYGEN پاک می شود .

لینک های دانلود وی آی پی ( برای دانلود از اینجا اشتراک ویژه خریداری کنید )